ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Objednajte si svadobný denník

Veľký výpredaj je tu! 21.9.2019

Veľký výpredaj je tu!
SAVE THE DATE FOR 21. SEPTEMBER!
Presne tak, ako sme už niekoľkokrát avizovali, sľub plníme. Wedding Avenue organizuje exkluzívny výpredaj svadobných šiat, ktorý sa bude konať v našom salóne (Tomášikova 50 E v Bratislave), bude trvať celé dva dni a vypredávať sa bude celá dostupná kolekcia značiek:
Milla Nova a Lorenzo Rossi 2019
Eva Lendel 2019
Rosa Clará 2019
Rara Avis 2019
Vyzerá to teda takto:
Na výpredaj sa prosím objednajte telefonicky od 9 hod. na telefónnom čísle 0903 600 017. Tu platí zlaté pravidlo – kto sa objedná skôr, ten aj skôr príde a má väčší výber.
K dispozícii bude približne 40 svadobných šiat už spomínaných značiek. Je dobre si všetko dopredu pripraviť a strategicky skúšku premyslieť, pretože sa skúša maximálne 3 šiat. Čiže presne ako v tých amerických filmoch o nevestách. A áno, aj u nás čakajú dievčatá v rade! A áno, aj u nás sú nedočkavé, vysmiate, ale aj vystresované a crazy!
Svadobné šaty sú na predaj za zlomok ich reálnej ceny – teda za cenu požičovného, čo predstavuje hodnotu od 500 EUR do 850 EUR - záleží samozrejme od konkrétneho modelu.
Nenechajte si preto ujsť túto dokonalú a veľmi jedinečnú možnosť, vlastniť dizajnérsky kúsok. Budú to skutočne Vaše svadobné šaty a budú jednoznačne unikátne, pretože na Slovensku je len jeden jediný kus!
Ponuku výpredajových svadobných šiat zverejníme už 1. septembra na všetkých sociálnych kanáloch a vy sa od tohto dátumu budete môcť na skúšku objednávať a teraz pozor! LEN TELEFONICKY!
 
Nezabúdajte! Kto sa objedná prvý, má logicky väčší výber!
Je to módny masaker! Tešíme sa na Vás! Bude to šialené ale zábavné!
Buď Wedding Avenue Positive a maj šaty od nás!

Zoznam článkov

1 2 3 4 >