ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Objednajte si svadobný denník

Brides and Wives! Barcelona Bridal Week - 1 časť

Brides and Wives!
Milé naše dievčatá a ženy!
Boli sme v Barcelone. Na Bridal Fashion Weeku.
Ale to vy všetko viete, lebo nás sledujete ????
Už to bude takmer mesiac, odkedy sme sa vrátili. Stále nám však nevyprchali emócie a esteticko-fabulózno-módne vnemy zo všetkého, čo sme videli, zažili a hlavne vybrali pre Vás!
Akurát sa nám všetko pekne uležalo v hlavách. Potrebovali sme na to takmer mesiac.
Pripravte sa teda na prísun dobrej svadobnej módy.
Začíname...
 
Lebo svadby – to nie je len tak. O nás je známe, že každý jeden rok po veľkom septembrovom výpredaji svadobných šiat prichádza do Wedding Avenue nový vietor. Priamo zo svetových mól a showroomov na naše štendre ????
 
Veronika a Daniela vyberajú pre Vás!
Deň prvý...
 
Tento rok sme mali jasný plán.
Vyzbrojené príručnou batožinou (áno, príručnou, lebo sme ženy činu a fakt nám toho až tak veľa netreba. A.K.A - presuny s kuframi po Barcelone sú náročné ????) sa Veronika a Daniela ocitli na barcelonskom letisku. Očakávali sme počasie hodné subtropického podnebia, realita bola šál a 100 denové pančušky.
Mali sme pár hodín na to, aby sme sa pripravili na veľkolepú Milla Nova Runway Show, ktorá bola ústredným momentom našej výpravy. Všetko bolo – high heels, rúže, šaty, mejkapy!
Prehliadka sa konala v centre mesta v grandióznom múzeu Maritim de Barcelona. A prívlastku grandiózny zaručene zodpovedala aj celá show! Postretali sme zopár priateľov z celého sveta, ktorí sú rovnako ako my, exkluzívnymi ambasádormi a predajcami značky Milla Nova vo svojich krajinách. Vysoké muzeálne stropy, priečelia a stĺporadie, akustika a bázeň, ktorá sa na človeka tak nejako automaticky nalepí spolu s vstupom do priestoru múzea, nás dostali! Práve tak ako pompéznosť rób, ktoré sme mali možnosť vidieť v prvej časti. Píšem róby - dobre čítate. Milla Nova Haute Couture kolekcia pre novú sezónu 2020 niesla názov Royal Collection. Krinolíny, volány, objemné sukne a diorovské vyštíhlené pásy, kvalitné materiály, zdobenia, trblietavé tyly a veľa veľa zlatej, striebornej a intergalaktickej ????Let all the glitters shine! Asi tak by som to zhrnula! Nevedeli sme, kam skôr pozerať! Fantastické!
Protipólom bol o čosi striedmejší Lorenzo Rossi. Ten vsadil na ženské krivky a čistú líniu v odievaní. Materiály však ostávajú. Trblietavé streče, vypchávky na ramenách, dlhé vejúce vlečky, stojačikové goliere a rukávy! Veľmi elegantné! A sexy!
Celý čas sme mysleli na Vás, milé naše. V čom by ste pred oltárom spĺňali kritériá modernej ženy a zároveň štýlovej nevesty.
Nápor estetična, dojmov a pojmov sme spolu s priateľmi rozobrali do najmenších detailov. Toto máme rady - počúvať o nevestách a ich preferenciách v iných krajinách. Veľa nám to dáva. Poznávame a aj vďaka tomu si cibríme cit pre módu, pre Vás.
 
Deň druhý...
Showroom Rosa Clara.
Ale najprv veľkolepé raňajky. Dojmy z Milla Nova Runway Show stále pretrvávajú.
Prichádzame do známej barcelonskej štvrte. Rosa Clara. Biele kaly, sivé steny a minimalizmus. Tým sa vyznačuje táto značka, na ktorú sú Španieli právom hrdí.
Jemnulinké tyly, prepracované korzety, tenulinké ramienka, súrodé materiálové prepojenia, dokonalé krepy a tá vôňa! Showroomom nás spravádzal David, sympaťák v slimfitkovom obleku. A keby sme nevedeli, že Rosa Clara je značka svadobných šiat, určite by sme ho podozrievali, že je jedným z ich modelov. Dobre to robia tí Španieli! Naše slovenské ženské srdcia plesali! Manželia a partneri  - odpusťte :smile:
 
Mali sme sa zážitkovo. Módne. Trblietavo. Plávali sme si v takom zvláštnom vákuu, do ktorého Vás už čoskoro pustíme, pretože kúsok barcelonských skvostov Vám predstavíme a prinesieme už v septembri!
16. september – SAVE THE DATE!
Nezabúdajte nás sledovať!
2. časťnašej púte za Vašimi svadobnými šatami.... coming soon!

Zoznam článkov

1 2 3 4 >