ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Objednajte si svadobný denník

BARCELONA BRIDAL FASHION WEEK - 2 časť

Milé naše, ako sme sľúbili, pokračujeme. Nádych-výdych!
Druhá časť našej púte za Vašimi svadobnými šatami je tu. Made and lived in Barcelona!
Veronika a Daniela vyberajú pre Vás!

Deň tretí...

Bol štvrtok a my sme sa rozhodli venovať sa doplnkom. Korunky, čelenky, malé klobúčiky, ale aj fascinátoríky, opasky či brošne. A tie prevedenia, odpadli sme! Útulný holisticko-minimalistický koncept , presvetlený a vzdušný. Nenápadné a funkčné zrkadlá, dizajnové vešiaky a svetlá dodávali celému JPACCESSORIES ROOM dokonalý rozmer. Lebo veď it´s all about the details. V Jesus Peiro vedia, čo robia. Nevedeli sme, kam sa skôr pozerať a po pár minútach sme od toľkej nádhery padali únavou do púdrovo-ružových kresiel. Nesmieme opomenúť vkusné svetríky, perlové peleríny a kašmírové plédy, lebo práve tieto dodajú jemných tylom ale aj prísnym saténom luxusnú bodku. To sa už potom aj na tú daždivú či zamrznutú svadbu inak pozerá, keď Vás hreje dizajnová záležitosť.

Keďže z nás už pomaly opadli pocity a emócie z utorkovej večernej prehliadky Milla Nova a Lorenzo Rossi, rozhodli sme sa ísť do showroomu a začať s finálnych výberom svadobných šiat na novú sezónu. Ten sídlil v prekrásnom okázalom hoteli v centre starého mesta. V sieni s vysokými stropmi nás okrem nastajlovaných haute couture figurín a rób z prehliadky čakali aj svadobné šaty oboch značiek, ktoré teda unosí náročná ale aj tá menej náročná nevesta. A poviem Vám, máte sa teda na čo tešiť. Ak máte napozerané tohtoročné prehliadky svadobných velikánov, pokojne k nim môžete ako povinnú jazdu do budúcnosti pridať aj Milla Novu a Lorenza Rossi. Materiály, aplikácie, vrstvené tyly, trblietavé sukne, veľa veľa zlatej, striebornej a bielej! Drahé kamene a kovové odlesky, naše obľúbené plecné vypchávky, ktoré dodávajú siluete nádherné tvary a vyžadujú dokonalé držanie tela. Stále som mala pocit, že 80´s a vypchávky ma odpudzujú. Potom som si spomenula na diorovskú mademoiselle zo začiatku dvadsiateho storočia a uvedomila som si, že sa dajú nosiť luxusne. A hlavne ich treba vedieť predať! To chceme od Vás! Nech je svadobná ulička Vašim mólom! Taká bude nevesta v roku 2020! Trasieme sa nedočkavosťou a vzrušením!
Toľko Milla Nova a jej barcelonský módny diktát.

Čo sme pre Vás vybrali, samozrejme, zo zištných dôvodov neprezradíme. Ale bude to famózne!
A večer? Z toľkého fashion prievanu sme totálne odpadli ????

Deň štvrtý...


Valmont Barcelona Bridal Week 2019. Tento rok ešte viac značiek, ešte viac dizajnérov, všetkého ešte viac. A pre nás ďalšia výzva. Hľadali sme niečo nové. Niečo unikátne. Čím v novej sezóne zahviezdime úplne najviac. A našli sme! Ale na to si treba počkať!
Fira de Barcelona na známom Montjuïc je obrovský výstavný priestor, podobný našej Inchebe ????V dvoch pavilónoch preplnených tylmi, čipkami a škrobovými oparmi sa človek stratí a unaví ani nevie ako. Presne preto je oddychová zóna riešená veľmi prakticky. V bohémskom disco-party-more-slnko-pláž duchu sme sa pod palmami s Veronikou rozprávali o tom, akú máme skvelú prácu! A celý čas sme sa uisťovali v tom, že z tých šiat v septembri odpadnete!
No a práve v takýchto momentoch si uvedomíte, že bridal fashion industry je jeden neulapiteľný a v podstate veľmi vágny kolos. Spočiatku sme si mysleli, že je dobre mať otvorenú myseľ a nechať sa unášať krásou. Toto sme samozrejme po pár minútach prehodnotili a so šampanským od Evy Lendel v ruke a striktne vyhroteným názorom na to, čo pre Vás chceme respektíve nechceme vyberať, sme si lietali pomedzi výstavné stánky. 
Na módnych prehliadkach sa predstavilo 35 značiek a viac ako 900 šiat! Všetko medzinárodné a zvučné mená. Priestory plné novinárov, influencerov a módnych blogerov z celého sveta. Veľmi inovatívne a personalizované návrhy nielen prêt-à-porter  ale najmä prêt-a-couture svadobnej módy. Tento rok sa latka znovu posunula o čosi vyššie.
Randy Fenoli ako svadobný mág a konzultant par excellence je už nejaký ten čas aj dizajnérom svadobných šiat. Samozrejme, že v Barcelone teda nemohli chýbať ani jeho svadobné šaty. Už v stredu všetkých ohúril na móle. Vo štvrtok preto jeho výstavná sieň praskala  vo švíkoch. Prišli sme aj my, no a totálna Amerika v praxi. A v strede celej parády, samotný Randy! Žiaden prelud! Realita a splnený sen. So WE SAID YES TO THE PHOTO AND LITTLE CHAT! (dôkaz hľadaj nižšie). Je príjemný, veľmi americký a presne taký ako ho poznáme zo známej show. A takto si Veronika a Daniela plnia sny v Barcelone v podstate na počkanie ????
 
V auguste od nás čakajte veľké novinky! Chystáme niečo fantastické!
Keep following us!  Voňavá, trblietavá, čarovná nová kolekcia a ešte jeden BONUS!
To dávame sebe aj Vám k našim 10. narodeninám!
Olá, Barcelona! O rok zas

Zoznam článkov

1 2 3 4 >