ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Objednajte si svadobný denník

Takto chutí a vyzerá minimalizmus

Takto chutí a vyzerá minimalizmus

Čistučká a biela ako sneh, jemné línie, ženskosť. Rozpoznateľná na míle! Španielska klasika ako sa patrí! 

Asi už viete, že Rosa Clará je značka, o ktorej hovoríme. 

Takým malým a veľmi vzácnym tajomstvom je, že túto značku máme vo Wedding Avenue od začiatku fungovania salónu, čiže už celých takmer 10 rokov. 

Sezóna 2020 sa dizajnérom z Rosa Clary nesmierne vydarila. 

Farba: off-white

Materiály: satén, krep, tyl a čipka

Strih: presne taký, po akom túžite

Máme pocit, že tento rok splníme sny aj BOHO nevestám, pretože Rosa Clará prichádza s jemnými tylovými áčkovými sukňami, vytvára siluetu španielskej bohyne a mäkké korzety sú zdobené ručne robenou a do detailu prepracovanou čipkou. Nie všetky samozrejme. Prevažne tie BOHO. Viem si predstaviť tie horúce noci, eukalyptové listy, zvodné rytmy a veľa veľa svetiel a sviečok. Tí Španieli nás tak nainfikovali, že sme si pár dosť dobrých južanských modelov priniesli pre Vás!

Okrem iného je Rosa Clará známa svojou neskutočnou nadčasovosťou. Rukopis dizajnérov je veľmi sofistikovaný. Za klasickými saténovým, skvele padnúcimi sukňami a korzetovými topmi treba hľadať elegantnú nevestu! Novodobú Grace Kelly!

Je mi veľmi sympatické, že Rosa Clará nezabúda na tradície a autenticitu svojich modelov podčiarkuje tým, čo je pre španielske ženy typické. Krajkou! Tá je veľmi rafinovaná, unikátna a je národným pokladom. Buďte tou, vďaka ktorej sa práve táto krajinná jedinečnosť  ponesie ďalej a odprezentujte ju najlepšie ako sa dá!

V modeloch z novej kolekcie budete v svadobnej sezóne 2020 pôvabnou a príťažlivou nevestou. 

A na druhej strane - môžete si vybrať. Chcete byť jemnučká a dievčenská? Alebo ohnivá a temperamentná? 

Rosa Clará Vám ponúka široké spektrum možností. Je už len na Vás, akým spôsobom ich uchopíte. Hrajte sa! Lebo tak to všetci tí krásni Španieli robia tiež!

Nová kolekcia ROSA CLARÁ 2020 dostupná od 15.9. exkluzívne vo WEDDING AVENUE

Zoznam článkov

1 2 3 4 >