ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Objednajte si svadobný denník

Priebeh skúšky u nás vo Wedding Avenue

REZERVÁCIA TERMÍNU

Prvým krokom je mať termín svadby :). Často sa nás pýtate kedy je vhodné prísť na výber svadobných šiat, my odporúčame 5-12 mesiacov pred svadbou. Objednajte sa k nám na skúšku v termíne, ktorý Vám vyhovuje a ktorý bude k dispozícii. Na termín sa objednáva u nás výlučne cez náš REZERVAČNÝ SYSTÉM. Wedding Avenue je otvorený  pondelok - streda   v čase od 11 - 18 hod. Náš salón sa nachádza na Kvačalovej ulici č. 4 (novostavba Sofora), Bratislava. Parkovať sa dá priamo pred salónom a blízkom okolí v uličkách, alebo na platenom parkovisku 15 metrov od nás.


SKÚŠKA ŠIAT

Poprosíme Vás, aby ste si vopred z našej stránky vytipovali šaty, ktoré sa Vám páčia  vo forme obrázkov, alebo názvov šiat, veľmi nám to uľahčí výber. Doprovod je samozrejme vítaný max 2 osoby + nevesta. Vhodné je telové spodné prádlo a minimálny make-up. 


PLATBA

Skúška v našom salóne trvá 60 min a je spoplatnená sumou 30 Eur, tento poplatok sa uhrádza pri rezervácii termínu v rezervačnom systéme. V prípade, že sa na skúšku nedostavíte, alebo ju zrušíte je poplatok nevratný. Na konci každej skúšky si zrekapitulujeme to NAJ a prípadne opäť vyskúšame Vaše favoritky :-). 

Ak ste si šaty vybrali, platí sa záloha vo výške 500 Eur. V prípade, že svoju rezerváciu budete neskôr chcieť zrušiť  záloha je nevratná, ak šaty zrušíte menej ako 30 dní pred svadbou dopláca sa aj zvyšný doplatok ceny požičovného. Zvyšný doplatok za Vaše šaty sa uhrádza v deň, keď si šaty preberáte a odnášate na svoju svadbu.  


ÚPRAVA ŠIAT 

Na poslednú finálnu skúšku Vás kontaktujeme 2 týždne pred svadbou mailom. Finálna skúška sa uskutoční v týždeň Vašej svadby najčastejšie v utorok alebo v stredu (tento čas a dátum určíme my). Zameriavanie vašich šiat sa koná vždy v doobedných hodinách od 8.00 - 10.00 hod. Vaša finálna skúška bude trvať cca 15 min, všetko si zašpendlíme, poznačíme a ideme pracovať na úprave vašich šiat. Približne o 2 - 4 hodiny (určíme podľa náročnosti) budú Vaše vyčistené, vyžehlené šaty zabalené do nepriesvitného obalu pripravené na odovzdanie. Šaty požičiavame od utorka / stredy / štvrtku a vracajú sa vždy v pondelok po svadbe v čase od 10.30 - 12.00 hod


VRÁTENIE ŠIAT 

Pri vrátení šiat kontrolujeme rozsah ich poškodenia, podľa toho sa potom aj stanovuje doplatok za ich opravu. Ak sú šaty opraviteľné, platí zákazník zvlášť materiál a zvlášť krajčírsku úpravu 20,- Eur / hod. Menšie poškodenie je cca od 50-200 Eur. Bežné znečistenie od odstrániteľných látok si neúčtujeme, náklady na čistenie sú v našej réžii. Za šaty nadmerne znečistené hnedé až čierne z exteriéru sa účtuje poplatok 100,- Eur.  V prípade znečistenia neodstrániteľnou látkou, prepálenie šiat, alebo neopravitelné roztrhnutie v tom prípade je pokuta do výšky predajnej ceny šiat, ktorá je uvedená v rezervačnej zmluve. Šaty v našom salóne sa požičajú maximálne 3-4 x tým vieme zaručiť, že nevesta má svoj vybraný model stále v dobrom stave. Každý rok sa naša ponuka svadobných šiat komplet vymení a do nášho portfólia sa doplnia nové - aktuálne kolekcie.

Šaty v pondelok nemusíte vrátiť vy osobne, ale môže ich vrátiť Vami poverená osoba. 

Po svadbe nás môžete potešiť Vašimi fotkami, ktoré veľmi radi uverejníme:).