ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Objednajte si svadobný denník

Kompletný predsvadobný manuál pre naše nevesty ...

My ideme do finále - vy začínate :smile:
Tak a svadobná sezóna je tu! U nás oficiálne začala minulým víkendom. Prvé nevesty šťastne vydaté a hlavne spokojné. Prvé ďakovačky a lúčenia s prianím všetkého dobrého. Aaaach, máme radi svadobné emócie. U nás ale ešte stále doznievajú aj tie narodeninové. Wedding Avenue tento rok oslávil 9 rokov. Už 9 rokov sme s Vami a Vy s nami! Trošku sentiment, ale aj ten je na mieste.
Každý víkend je odteraz pre nás jednou malou oslavou. Prežívame s Vami Vaše svadby. Aby ste si nemysleli, že ste v tom sami.  Naše cesty sa spájajú v okamihu, keď - s ťažkosťou ale predsa (naše nevesty vedia, o čom píšeme) - otvoríte dvere nášho salónu a vyberáme spolu Vaše svadobné šaty. Naše druhé stretnutie sa koná už len v týždeň Vašej svadby, kedy spoločne pracujeme na Vašom dokonalom looku. A presne o tomto si teraz povieme viac...
Ako teda vyzerá finálna svadobná skúška?
Často nám v poslednej dobe telefonujete a nedočkavo sa nás pýtate, kedy už tá finálna skúška konečne bude, lebo veď svadba je za rohom a vy už potrebujete mať tie šaty zúžené, lebo veď chudnete a poctivo sa pripravujete a šaty sú predsa najdôležitejšie ????
JEDNOZNAČNE!
Svadobné termíny všetkých našich neviest si svedomito značíme spolu s akýmikoľvek dodatkami, ktoré nám pri rezervácii hovoríte. Vieme, odkiaľ ste, kde bude svadba a aj to, kedy si od nás šaty potrebujete prevziať.
Dva týždne pred Vašou svadbou Vám zvoní telefón! To voláme my, aby sme si dohodli termín finálnej skúšky. Ten sa koná väčšinou v utorok alebo v stredu, v týždeň Vašej svadby, závisí to od Vašich preferencií a našich kapacít a možností.
Na final fitting k nám prichádzate v dopoludňajších hodinách.
So sebou si prosím prineste:
·      Svadobné topánky
·      Jemnučký alebo žiadny mejkap
·      Dobrú svadobnú náladu
V salóne Vás čaká naša skvelá krajčírka. Hovorí sa o nej, že je najlepšia v chotári ????Tá Vám šaty upraví presne na mieru, našpendlí a prispôsobí presne podľa Vašich potrieb a požiadaviek. Tento celý proces netrvá viac ako 15 minút, preto prosím, príďte včas. Neviest je skutočne veľa a každá čaká na tie svoje vysnené a na mieru upravené :smile:
Svadobné šaty si beriete ešte v ten deň, po pár hodinkách, záleží od veľkosti úprav. Na skúške zvykneme s nevestou prekonzultovať aj výber svadobných doplnkov a závoja. S tým všetkým pomôžeme, poradíme.
Sme tu predsa pre Vás!
Všetky starosti so šatami hoďte preto pokojne na naše plecia. My na Vás myslíme, sledujeme termíny a včas voláme. Vy si len užívajte svadobné prípravy, dohadujte kaderníka, dolaďujte mejkap a dávajte “do pucu” družičky ????O to ostatné sa už postaráme za Vás!

Zoznam článkov

1 2 3 4 >