ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Objednajte si svadobný denník

Najlepšie svadobné darčeky pre svadobných hostí.

                                 

Si budúca nevesta ? Si doma v minimálnom počte svojich blízkych a pomaly strácaš ten príjemný pocit ,ktorý si cítila počas dní, kedy si pripravovala svoju svadbu? Skús využiť čas tohto kľudu a pokoja a zamyslieť sa nad tým,  ako využiť množstvo času príjemné ...možno doteraz bolo všetko viac hektické a uponáhľané a toto je správna doba premyslieť si ,ako vytvoriť darček pre svojich hostí . Všetci milujeme prijímanie darčekov, ktoré dostávame od našich blízkych. O to viac tie, na ktorých sa podieľame vlastnou kreativitou a láskou.. Ty môžeš zapojiť svoje družičky a na diaľku si môžete poradiť, komunikovať o možnostiach a čo je najpodstatnejšie...navodiť si ten správny pocit , náladu,ktorú si zaslúžiš a patrí ti a to je ....

Obdobie pred Tvojím najkrajším dňom .....                                             

Možností, ako obdarovať svojich hostí je dnes naozaj veľmi veľa, dôležité je,ale vybrať darček, ktorým si ich patrične uctíš , dáš im najavo , že ti na nich záleží. Preto odporúčame zvážiť výber na niečo , čo možno tvoj hosť reálne využije a pritom to bude originálne. Nechceš aby darček zostal niekde zapadať prachom a stále nemal miesto, kam by si ho obdarovaní mohli vyložiť? Preto siahni možno po možnosti ,, potešenie a úžitok“ Poďme sa spolu pozrieť na naše tipy .

Škatuľky, alebo balíčky so sladkým prekvapením

Handmade darček,ktorý tiež môžeš pripraviť sama, dokonca aj balenie môže byť neskutočne krásne a originálne. Či už tvoj výber budú sladké máčané mandle, alebo vlastnoručne vyrobené cukríky, alebo zdravšia forma, zmes orieškov, sušené ovocie. Toto všetko si môžeš pripraviť dopredu, pretože to nepodlieha krátkej spotrebe. Nie je nad organzové vrecúško s bombónikmi, previazané krásnou stužkou s menom tvojho hosťa, prípadne odkazom pre neho.

                                 

Trendy fľaštičky na zjedenie

Opäť niečo na ,,zjedenie „ a pritom neskutočne trendy. Malé , štýlové fľaštičky naplnené domácim medom, džemom, alebo orieškami v mede. Toto sú presne tie krásne mini vecičky, ktoré milujeme všetci, veľmi dlho ich nechceme otvoriť a kocháme sa ich minimalistickou krásou. Samozrejme sa dajú ozdobiť opäť mašličkou s menom a trefným odkazom pre hosťa.  Pokiaľ je v nich ešte ako náplň niečo tak vzácne ako med, má to samozrejme aj svoje poslanie pre tvojich blízkych.

                                

Malé krásne mydielka v originálnom balení

Sama uznáš,že mydielko  pohľadí nejednu dušu.Je to drobnosť,ktorá poteší nielen svojím vzhľadom,ale aj svojou vôňou. Vieš,že mydielka si môžeš vyrobiť aj doma? 

 A vieš čo je top? Nemusíš chodiť a hľadať tvar,aký si predstavuješ. Jednoducho si objednáš,alebo vyrobíš formy a ideš na to. Potom popracuješ na obale,môžeš ho vystlať jemným materiálom,ktorý bude pôsobiť jemne a zároveň luxusne. Tak isto môžeš vytvoriť farebný kontrast . Na obale môže byť meno a odkaz pre hosťa. Toto je darček,ktorý sa síce nedá zjesť, ale je veľmi praktický. Tvoji hostia ho môžu mať v skrini a jeho vôňa im vždy pripomenie tvoj krásny deň. Priznávam bez mučenia....toto je darček, ktorý by som chcela dostať ja.

Kreácie farbených solí do kúpeľa v sklenených flaštičkách

Určite máš už výber svojej farby , ktorá bude dominovať na tvojej svadbe. Skús k tomu vybrať 2-3 farby solí do kúpeľa tak, aby spolu s výzdobou dokonale ladili. Zvoľ vhodné balenie,odporúčam sklenené nádobky s vrchnákom, nemúsia to byť iba flaštičky, môžu to byť aj nádobky v iných tvaroch. Soli sa môžu rôzne do vnútra dekorovať a kombinovať farby, aby bol výsledok čarovný na prvý pohľad. Ak prispôsobíš krásnu stušku, bude to nádherný doplnok tvojej výzdoby .

Toto bol iba náhodný výber toho , čo by si mohla pripraviť pre svojich blízkych. Sú to všetko veci, ktoré tvoji hostia bežne používajú, tak prečo im ich nedať v peknom obale s menom a malou poznámkou ako ich oceňuješ, alebo aký máš k nim vzťah? Ver mi, že tieto darčeky si ponechajú oveľa dlhšie , ako tie, ktoré sa dajú kúpiť.

Dúfam, že sme ťa inšpirovali a dali možno taký malý návod ako stráviť čas v tomto pre náš všetkých ťažkom období.  Verím, že sa čoskoro stretneme a budeme sa spolu rozprávať možno aj práve o tvojom výbere darčekov pre tvojich blízkych .

Zoznam článkov

1 2 3 4 >