ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Objednajte si svadobný denník

Hayley Paige - moderná princezná!

Hayley Paige - moderná princezná!
Ak ste doteraz o Hayley Paige – mimochodom americkej značke svadobných šiat - ešte nepočuli, čítajte ďalej. Predstavujeme Vám unikát! Dokonalú módnu revolúciu! Voňavý nadýchaný obláčik, ktorý chce mať na sebe každá jedna! Bez výnimky!
Hayley Paige je Američanka, ktorá vyrástla v Kalifornii. Je to kreatívna žena ako vystrihnutá z amerického filmu, mega pozitívna, sršiaca energiou a takým tým  typickým “everything´s gonna be fine” prístupom k životu. Máme ju rady presne pre to, že nám dáva pocit šťastnej nevesty  a núti nás myslieť si, že jej šaty sú presne to, čo chceme a nevyhnutne potrebujeme. A táto žena má totálnu pravdu!
Šaty od Hayley Paige (Hayley Paige a HP Blush) zachytávajú modernú estetiku, ktorá našla ten správny balans medzi hravosťou, sviežosťou a výnimočnými detailmi. HP navrhuje rafinovane a oblieka unikátnu a chic nevestu. Dokonale premyslený štýl si jednoducho užívate.
Je dôležité vedieť a myslieť na to, že nevesta odetá v šatách Hayley Paige zanecháva dojem! Je svojská, sebavedomá, nadpozemsky krásna a veľmi súčasná.
Na Bridal Fashion Weeku v Barcelone sme sa stretli s jej zástupcom pre európsky trh. Bol oslnivý a hneď si s Veronikou sadli. Stačil asi jediný pohľad a vrelým objatím spečatená spolupráca bola na svete. Vyberali sme spomedzi krásnych a ešte krajších šiat pre Vás! Budete nadšené, to som si istá!
Svadobné šaty renomovanej a preslávenej Hayley nosia aj známe celebritky svetového formátu nielen na svoje svadby, ale aj na červené koberce. Vieme, že si to zaslúžite, preto si oblečte Hayley a my Vám ručíme za to, že sa na Vás len tak ľahko nezabudne...
O takej neveste sa bude hovoriť dlho a všade.
 
My Vám okrem najväčšej ponuky modelov tejto značky na Slovensku prinesieme aj exkluzívnej župany a bundičky! Sú dokonalé!
To všetko výhradne vo Wedding Avenue od 15.9!

Zoznam článkov

1 2 3 4 >