ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Objednajte si svadobný denník

PLATBA

Skúška v našom salóne trvá 60 min a je spoplatnená sumou 20 Eur. Na konci každej skúšky si zrekapitulujeme to NAJ a prípadne opäť vyskúšame Vaše favoritky:-).

Ak ste si šaty vybrali, ich úhrada  je rozdelená na 2 časti. Záloha pri kolekciách Diamond, Simple a Boheme je 250 Eur, pri značke Hayley Paige je  500 Eur. Zvyšný doplatok sa uhrádza v deň, keď si šaty preberáte a odnášate na svoju svadbu.  Platiť sa dá u nás v hotovosti.

Šaty požičiavame od utorka / stredy a vracajú sa vždy v pondelok po svadbe v čase od 12-13 hod. Šaty nemusíte vrátiť vy osobne, ale môže ich vrátiť Vami poverená osoba.

Pri vrátení šiat kontrolujeme rozsah ich poškodenia, podľa toho sa potom aj stanovuje doplatok za ich opravu. Ten určuje krajčírka na základe náročnosti úprav a použitého materiálu. Menšie poškodenie je cca od 50-150 Eur. Bežné znečistenie od odstrániteľných látok sa neúčtuje, náklady na čistenie sú v našej réžii. V prípade znečistenia neodstrániteľnou látkou sa dohodneme na ďalšom postupe s nevestou.