ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Objednajte si svadobný denník

Svadobný salón

Vitajte na stránke svadobného salónu Wedding Avenue, ktorý na Slovensku, konkrétne v Bratislave, pomáha nájsť nevestám tie pravé svadobné šaty už od roku 2010. V salóne nájdete značky svetového mena. Hlavnou črtou salónu Wedding Avenue je, že sa v ňom nachádzajú nádherné šaty z tých najkvalitnejších materiálov pre tie najnáročnejšie nevesty.

ZOBRAZIŤ VIAC
Svadobný salón

Svadobné šaty

Made with Love

Made with Love

Celosvetovo úspešná austrálska značka Made with Love konečne prichádza na Slovensko. Wedding Avenue sa stal výhradnym partnerom, tejto luxusnej, modernej žnačky a úprimne sa z toho tešime, že aj slovenské nevesty si budú môcť obliecť tieto chic a výnimočné svadobné šaty. Táto značka je známa svojimi odvážnymi výstrihmi vo V a hlbokým chrbtom, ako aj luxusnými francúzskymi krepovými šatami.

ZOBRAZIŤ KOLEKCIU
Vogue

Vogue

Kolekcia Vogue na Vás dýchne svojou neskutočnou nadčasovosťou a mestkým moderným štýlom. Nezabúda na tradície a autenticitu svojich modelov podčiarkuje tým, čo je pre ňu typické. Jemná krajka v kombinácii s tylom čo je veľmi rafinované a unikátne zároveň. Buďte tou, vďaka ktorej sa práve táto jedinečnosť ponesie ďalej a odprezentujete ju najlepšie ako sa dá!

ZOBRAZIŤ KOLEKCIU
Elite

Elite

ELITE kolekcia od Wedding Avenue, podčiarkne ženskosť, eleganciu a sexepil. Pri tejto kolekcii si šaty vyberú VÁS. Sú určené pre nevesty, ktoré sa chcú cítiť ako bohyne v ich svadobný deň.

ZOBRAZIŤ KOLEKCIU
You, me, us ...

You, me, us ...

Kolekcia You, me, us ... zachytáva modernú estetiku, ktorá našla ten správny balans medzi hravosťou, sviežosťou a výnimočnými detailmi. V kolekcii sú rafinované prvky a oblieka unikátnu a chic nevestu. Dokonale premyslený štýl si jednoducho užívate.

ZOBRAZIŤ KOLEKCIU

Party dress

Wedding Avenue Vám prináša špeciálnu kolekciu popolnočných | koktejlových šiat v bielej farbe. Je určená pre nesvesty, ktoré chcú zostať aj po polnoci v bielej fabre, ktorá na svadbe patrí iba neveste. 

Požičovné šiat sa pohybuje od 200 € - 490 €. Veľkosti šiat sú v rozmedzí 34/40. 

ZOBRAZIŤ VIAC
Party dress

Galéria našich neviest