Naše nevesty

Nevesta Iva

Veronika milá, zo srdca ďakujem za šaty mojich snov. Natrafila som na Vás náhodou, hľadala som niečo mimoriadne v boho štýle, šité s láskou a dizajnérskou genialitou. Zamilovala som sa do nich okamzite, čakali na mňa. Rara Avis je mimozemšťanka, navrhuje najkrajšie šaty pre nevesty.

Natália

Naša nevesta Natália, v okúzľujúcich šatách Sicília.

Janka

Náš Ďeň nemohol dopadnúť inak ako Uuuuužasne! Kedže nevesta mala tie NAJ šatičky, od ktorých záležala pohoda a no stress mode on!☝????️???? Ďakujem z celého srdca za to Čo a Ako robíte! Prajem nech Vám vaša práca prináša aj naďalej ten váš krásny široký úsmev, a nevestám ten legendáry pocit - byť princeznou, femme-fatale.

Alica

Dobrý deň Veronika,chcem sa ešte raz poďakovať za krásne šaty, ktoré boli tou pomyselnou čerešničkou na torte nášho svadobného dňa. Cítila som sa v nich úžasne a výnimočne. Ani sa mi z nich nechcelo vyzliekať! Želám Vám všetko dobré a veľa spokojných a šťastných neviest ❤️

Mirka

Zdravím Vás Veronika, ďakujem veľmi pekne sa príjemnú spoluprácu, každé milé stretnutie, ktoré mi držalo úsmev na tvári celý deň. Úžasná energia a atmosféra u vás jednoznačne prispievala k tomu, že aj svadobné prípravy boli zábavné. Je krásne, že sa tešíte s každou nevestou. Ďakujem Mirka

Dominika

Dobrý večer Veronika, chcem sa podakovat :) saticky boli uzasne, citila som sa prefektne, ako ozajstna princezna, uzila som si ich az dokonca a dakujem za vasu pomoc a rady este raz dakujem ste uzasna :)