Naše nevesty

Dianka

Weddingavenue! Ste skvelí, vďaka vám bol náš veľký deň očarujúci a dojemý zároveň. Ešte stále s úžasom spomínam na ten deň, keď sa mi v salóne pred zrkadlom zatriasli kolená... Prajem vám veľa spokojných zákazníčok a krásny deň <3

Betka

Ďakujem za užastné svadobné šaty a skvelý servis. <3

Nina

Dobry den, chcem vam podakovat za nadherne saty a posielam vam zopar fotiek zo svadby. Ďakujem.

Alica

Drahá Veronika ! Chcem sa Vám veľmi poďakovať za tie najkrajšie svadobné šaty aké som si mohla priať! Váš prístup je absolútne úžasný, cítila som sa u vás v salóne perfektne a splnili ste všetko čo ste mi na očiach videli! Šaty boli nádherné, jedinečné a cítila som sa v nich úplne neskutočne patrí Vám moja najväčšia vďaka!

Martinka

Dievčatá, ani neviem kde začať. Na začiatok by som sa Vám veľmi chcela poďakovať za ochotu a trpezlivosť pri vyberaní siat. Vždy som tu čítala ako Vám iné nevesty píšu, že sa cítili ako princezné v satickach. O to viac som sa tešila na moj deň D. Z celého ❤️ ďakujem. Šatičky boli tou NAJLEPŠOU voľbou.

Gabika

Dobrý deň, posielam fotky z nášho veľkého dňa ????, chcela by som sa Vám poďakovať za tie najúžasnejšie šaty. Váš salón bol prvý a aj posledný, ktorý som navštívila a šaty prvé, ktoré som vyskúšala. Tie boli určite vyrobené pre mňa ????