Naše nevesty

Alica

Drahá Veronika ! Chcem sa Vám veľmi poďakovať za tie najkrajšie svadobné šaty aké som si mohla priať! Váš prístup je absolútne úžasný, cítila som sa u vás v salóne perfektne a splnili ste všetko čo ste mi na očiach videli! Šaty boli nádherné, jedinečné a cítila som sa v nich úplne neskutočne patrí Vám moja najväčšia vďaka!

Martinka

Dievčatá, ani neviem kde začať. Na začiatok by som sa Vám veľmi chcela poďakovať za ochotu a trpezlivosť pri vyberaní siat. Vždy som tu čítala ako Vám iné nevesty píšu, že sa cítili ako princezné v satickach. O to viac som sa tešila na moj deň D. Z celého ❤️ ďakujem. Šatičky boli tou NAJLEPŠOU voľbou.

Gabika

Dobrý deň, posielam fotky z nášho veľkého dňa ????, chcela by som sa Vám poďakovať za tie najúžasnejšie šaty. Váš salón bol prvý a aj posledný, ktorý som navštívila a šaty prvé, ktoré som vyskúšala. Tie boli určite vyrobené pre mňa ????

Nevesta Iva

Veronika milá, zo srdca ďakujem za šaty mojich snov. Natrafila som na Vás náhodou, hľadala som niečo mimoriadne v boho štýle, šité s láskou a dizajnérskou genialitou. Zamilovala som sa do nich okamzite, čakali na mňa. Rara Avis je mimozemšťanka, navrhuje najkrajšie šaty pre nevesty.

Natália

Naša nevesta Natália, v okúzľujúcich šatách Sicília.

Janka

Náš Ďeň nemohol dopadnúť inak ako Uuuuužasne! Kedže nevesta mala tie NAJ šatičky, od ktorých záležala pohoda a no stress mode on!☝????️???? Ďakujem z celého srdca za to Čo a Ako robíte! Prajem nech Vám vaša práca prináša aj naďalej ten váš krásny široký úsmev, a nevestám ten legendáry pocit - byť princeznou, femme-fatale.

Facebook