Kontakt

 


Otváracie hodiny: Pondelok - Piatok od 11:00 - 18:00

( iba na objednávku)

Skúška  - trvá 60 minút, v salóne budete len Vy a Váš sprievod. Skúška je spoplatnená sumou 20 € v prípade rezervácie šiat Vám tento poplatok nebude účtovaný. Maximálny počet osôb 3 + nevesta . Počet skúšaných šiat 4-5.  

Na skúšku sa prosím vopred telefonicky objednajte.

Tešíme sa na Vás Veronika a tím Wedding Avenue

                

Adresa: Wedding Avenue, Tomášikova 50 novostavba Koloseo, Bratislava > mapa


Kontakt :  info@weddingavenue.sk 


Tel: +421 903 600 017

Ako prebieha skúška u nás vo Wedding Avenue

- Objednajte sa k nám na skúšku v termíne, ktorý Vám vyhovuje a ktorý bude k dispozícii. Odporúčame minimálne týždeň - dva vopred. Kontaktné telefónne číslo je 0903 600 017. Náš salón je otvorený od pondelka do piatku v čase od 11 - 18 hod. Naša adresa je Tomášikova 50 (novostavba Koloseo), Bratislava. Parkovať sa dá priamo pred salónom, alebo na bezplatnom parkovisku Okresného úradu 5 min od nás. 

- Je výborné ak k nám už prídete s presnou predstavou z nášho webu vo forme obrázkov alebo názvov šiat, veľmi nám to uľahčí výber . Doprovod je samozrejme vítaný max 3 osoby + nevesta. Uvítame telové spodné prádlo a  minimálny makeup. Topánky na skúšku Vám zapožičiame.

- Skúška ŠTANDART v našom salóne trvá 60 min a je spoplatnená sumou 20 Eur ak si prajete dlšiu skúšku ponúkame Vám variant VIP (v tejto skúške je zahrnuté prosecco pre Vás a Váš doprovod a sladké občerstvenie) táto skúška je spoplatnená sumou 50 Eur ( skúška trvá 75 min, počet skúšaných šiat 4-5, v salóne budete iba vy a Váš doprovod nevesta + max 3 osoby) .  Na konci každej skúšky si zrekapitulujeme to NAJ a prípadne opäť vyskúšame Vaše favoritky:-). 

- Ak ste si šaty vybrali, ich úhrada  je rozdelená na 2 časti. Záloha pri značkách Milla Nova, Lorenzo Rossi a Rosa Clara je 250 Eur, pri značke Hayley Paige je  500 Eur. Zvyšný doplatok sa uhrádza v deň, keď si šaty preberáte a odnášate na svoju svadbu.  Platiť sa dá u nás v hotovosti.


- Šaty požičiavame od  stredy / štvrtok a vracajú sa vždy v pondelok po svadbe v čase od 12-13 hod. Šaty nemusíte vrátiť vy osobne, ale môže ich vrátiť Vami poverená osoba.


- Pri vrátení šiat kontrolujeme rozsah ich poškodenia, podľa toho sa potom aj stanovuje doplatok za ich opravu. Ten určuje krajčírka na základe náročnosti úprav a použitého materiálu. Bežné znečistenie od odstrániteľných látok sa neúčtuje, náklady na čistenie sú v našej réžii. V prípade znečistenia neodstrániteľnou látkou sa dohodneme na ďalšom postupe s nevestou.

- Na poslednú finálnu skúšku Vás voláme 2 týždne pred svadbou, skúšky sa uskutočňujú v týždeň Vašej svadby v utorok alebo v stredu (tento čas a dátum určíme my) . Fitting sa koná vždy v doobedných hodinách od 7.30 - 10 hod. Vaša skúška bude trvať cca 15 min, všetko si zašpendlíme, poznačíme a ideme pracovať na vašej úprave. Približne o 2-4 hodiny (určíme podľa náročnosti) budú Vaše šaty pripravené na odovzdanie a môžete vyraziť na svadbu.

Po svadbe nás môžete potešit Vašimi fotkami, ktoré veľmi radi uverejníme.

S láskou majiteľka salónu Wedding Avenue | Veronika